MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fladdermusfåtölj 11456058
nr 1145 6058
Fladdermusfåtölj
1950-tal, Barnmodell
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:18:47
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal